חברת SMBIT ממשיכה להיות במרכז העשייה הטכנולוגית בעיריית ראשון לציון. אנו שמחים על שניתנה לנו הזכות להמשיך ולשרת את רשת החינוך העירונית המתקדמת ביותר בישראל. רשת התקשורת הפדגוגית היא הבסיס לקיומה של פדגוגיה מתקדמת וגם כאן עיריית ראשון לציון היא במרכז. מערך האינטרנט העירוני בעיר הוא הגדול והמשוכלל בישראל ומאפשר לעשרות אלפי התלמידים והמורים תשתית איכותית של למידה מתוקשבת. במסגרת המכרז החדש בו זכינו, תותקן בעיר מערכת תקשוב מתקדמת של חברת אקרון שתנהל את מערך התקשוב ב 100 בתי הספר בעיר ומבני העירייה, את אלפי נקודות הגלישה האלחוטיות, מאות מתגי התקשורת, ואת מערך סינון התוכן הפדגוגי. מערכת אקרון מספקת גם שליטה וניהול לכל מערך התקשוב החינוכי וגם מנועי הגנת סייבר. כאמור ראשון לציון, אתם במרכז.
כולנו שואפים לפתרונות מתקדמים אולם התקציב תמיד מוגבל. לכן הפתרון לתשתית תקשורת עיר חכמה הוא הקמת רשת פרטית בבעלות הרשות. סיב אופטי תת קרקעי המגיע לכל פינה בישוב הוא פתרון מעולה, אולם בד"כ לא קיים והקמתו יקרה ואורכת זמן רב, תוך כדי פגיעה בתשתיות עירוניות והפרעה לסדר הציבורי. פתרון הגלים המילימטריים, שמקודם ע"י משרד התקשורת, ע"י התדר המוניציפלי, מספק מענה מצוין לחיבור רשת עירונית רחבת פס חסכונית וקלה להתקנה. הפרויקט הראשון בישראל בוצע בעיר רחובות ובטקס השקת הפרויקט אמר ראש העיר מר רחמים מלול כי העיר הלכה לישון וקמה בבוקר לעיר חכמה, ואכן ההתקנה מבוצעת בעיקר בלילות על מנת שלא להפריע לתנועה והיא מהירה מאוד ביחס להתקנת סיב אופטי. לאחר שראו כי טוב, החליטו עיריות נוספות לאמץ את הטכנולוגיה והיום מוקמת בעיר ירושלים הרשת הגדולה בעולם של גלים מילימטריים ע"י SMBIT. עד כאן הכל נשמע טוב ומזמין אולם על מנת להקים רשת תקשורת עירונית מקצועית ואמינה נדרש ידע וניסיון בתכנון הרשת, הבנה בארכיטקטורת תקשורת, ניתוב וכמובן יכולת מוכחת באבטחת מידע וסייבר עיר חכמה. לחברת SMBIT החתומה של שני הפרויקטים ברחובות ובירושלים, בנוסף למקומות רבים נוספים, יש את מגוון היכולות והניסיון בהקמת רשתות תקשורת בטוחות ואמינות לעיר חכמה. בנוסף לגלים מילימטריים המחברים את כל חלקי העיר לרבות מבני עירייה, גנים, בתי ספר ומצלמות אבטחה, מספקת SMBITפתרונות רשת אלחוטית וסינון תוכן לבתי הספר והמרחב הציבורי, פתרונות טלפוניה משתלמים וכן רשת חיישנים לניטור פחים, חניה, תאורה, מים לחצני מצוקה ועוד. רשת החיישנים העונה לשם לורה LoRa המספקת לרשות העירונית מידע מכל מקום בעיר ועוזרת לתת שרות איכותי לתושבים. את כל המערכות העירוניות הדיגיטליות אנו עוטפים במערך סייבר מקצה לקצה ע"י מערכת אקרון סייבר לערים חכמות.

טוב, כמה זה עולה לנו? ובכן, רשת תקשורת עירונית פרטית חוסכת לרשות משאבים והיא מחזירה את ההשקעה תוך 24-18 חודשים אולם על מנת לקבל פתרון מקצועי, אמין ובטוח מומלץ להתקשר על חברה בעלת יכולת מוכחת בתחום, היודעת לתכנן, להקים, לתחזק ולספק הגנת סייבר לפרויקט מקצה לקצה. חברת SMBIT מתקינה את מערכת האקרון המספקת ניטור וניהול הרשת העירונית על כל מרכיבה: חיבורי אינטרנט, חומות אש, מתגים, מצלמות אבטחה, WIFI, אתרי אינטרנט וספקי צד שלישי, כולל אינטגרציה לכל המערכות העירוניות. לקבלת אפיון ראשוני חינם ניתן להתקשר איתנו דרך אתר החברה או ישירות לטלפון 077-6001070. אגב, את כל פתרונות העיר החכמה ניתן לקבל ללא מכרז באמצעות משכ"ל ולהתחיל להקים רשת עירונית עוד לפני חג הפסח.

מערכת ניהול לגלים מילימטריים היא פתרון מצוין לניהול רשת עירונית, אולם מערכת ניהול ספציפית המיועדת לניהול של מוצר או פתרון אחד, היא הבעיה המרכזית של עיר חכמה. ריבוי המערכות המנהלות יוצר אצל מנהלי העיר החכמה עומס מערכות כשכל אחת עושה רק דבר אחד בלבד. ומה קורה עם סוגיית הסייבר? האם המערכות של היצרנים השונים מתייחסות לסוגית אבטחת המידע העירוני? ובכן רוב המערכות של יצרני פתרונות תקשוב עוסקות בעיקר בתפעול המוצר או המוצרים שלהן, וזה אכן סביר ותקין - אולם לא מספיק. מספר התקיפות על תשתיות עירוניות נמצא בעליה ועל מקבלי ההחלטת מוטלת החובה לספק פתרון תפעולי והגנתי נאות.

מערכת EKRON באה לספק מענה לאתגר תפעול והגנת הסייבר, במוצר אחד.

אקרון מתחברת לכל מערכת עירונית שהיא באמצעות ממשק חיבור מובנה או ישירות לציוד, לדוגמה מצלמה או לינק גלים מילימטריים. מערכת האקרון מתריעה ע"י מנועי סייבר על איומי התקפה ועל וציוד שאינו מותקן כראוי ומהווה סכנה לארגון. פרט ליכולות האקרון במניעת סייבר, מספקת המערכת כלי ניהולי לכל מחלקות הארגון הכולל יכולות העברת מידע ממערכת אחת לשנייה. לדוגמא: מערכת המצלמות יכולה להמליץ למערכת ההשקיה לא להפעיל ממטרות כרגע כי יש אנשים בפארק.

לאור ריבוי מערכות הניהול בעיר החכמה, נדרש פתרון עילי לשליטה ובקרה המספק בכלי אחד מספר תועלות:

•ניטור רשת מקצה לקצה.

•יכולות סייבר

•מנוע חוקות

יכולות AI ליצירת ידע עירוני חדש המגיע מהמערכות השונות

•ממשק קל ובהיר לשימוש

•לוח מחוונים מותאם אישית, לראש העיר, למנכ"ל ולמנהלים המקצועיים

•מערכת האקרון מותקנת בענן כשירות או בליבת העירייה

•המערכת תומכת בעברית, אנגלית, רוסית, ערבית וספרדית.

תמיכה   |   לקוחות    |  פרויקטים   |   דרושים

  • Facebook
  • Google+
  • YouTube
  • Instagram
  • LinkedIn

טל 077-6001070

פקס 077-4701769

נתיב השיירות 18 מזכרת בתיה

7680400, ת.ד 1399